ESC BILISIM

Samet Can Kömür

Samet Can Kömür

Mesleğine 2001 yılında Profosyonel olarak başlamıştır. 2001 yılından günümüze kadar bilgisayar donanım -Web tasarım ve güvenlik kamerası alanında kendini geliştirmiş ve farklı projeler içerisinde bulunmuştur.

Evrim Işık

Evrim Işık

Güvenlik Kamerası & Donanım Mesleğine 2001 yılında Profosyonel olarak adım atmıştır. 2001 yılından beri Güvenlik Kamerası ve Bilgisayar Donanım Ağ güvenliği alanlarında çalışmış ve bu anlamda farklı projeler içerisinde bulunmuştur.

Müşterilerimizden

l
4 yıldan fazla bir süredir beraber çalıştığımız sadece bilgisayar değil güvenlik kamera hususunda da İşlerinde son derece profosyonel olan, verdikleri sözü tutan , zamanında gelip teslim eden bir firmadır Esc Bilişim.. Yolunuz açık olsun...
- Ayvalık Adliyesi

3 yıldır Bakım anlaşmamız var.. Bilgisayarlarımızın her türlü arızasında hemen müdahale edip sorunumuzu çözüyorlar, periyodik olarak bakımlarını yapıyorlar, Esc Bilişim ile çalışmaktan son derece memnunuz. Çalışma Yaşamlarında Başarılar..

- Tarım İlçe Mud

Bilgisayarlarımız ile alakalı her türlü sorunda aradığımız , en kısa zamanda ulaşıp sorunlarımızı çözen genç arkadaşlarımız. Tüm Bilgisayarlarımızı alırken tercih ettik.. Teşekkür ederiz..

- Sosyal Yardımlaşma Der.

Farklı birimlerimizin kamera projelerini başarıyla tamamlayıp çalışır vaziyette teslim eden, sadece satış ve kurulum aşamasında değil sonraki süreçte te verdiği ürünü takip eden firmadır.

- Ayvalık Belediyesi